GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tedosor 9234556
nr 923 4556
Tedosor
2 st, Kina, 1700-tal, Silverlock 1905, höjd: 13 cm
Kondition: nagg, spricka/ sprickor
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 november 2014
kl 18:57:26
1.100 kr
1.200 kr